| anonim_4396 a întrebat:

am o problema ma numesc alin am 13 ani si iubita mea este foarte timida nu vrea sa ne sarutam in public etc chestii de astea si vreau sa imi spunetii si mie ce sa fac ca sa ii cresc increderea de sine incerc ori ce

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai rabdare cu ea. la 13 ani este prea mica pentru primul sarut, respect-o, nu incerca panba face si ea macar 15 ani. Cat despre sarutat in public, este un gest urat, faptul ca refuza arata ca e bine crescuta. Invata si tu sa ajungi la nivelul ei de educatie.

| Discord a răspuns (pentru Brigaela):

Asa se face! laughing)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vai dar ce fata cacacioasa, eu zic sa nu te incurci cu ea cauta una mai dezghetata

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 13 ani ai iubită? Halal societate, pune mina pe carte lasă sărutatul in public, esti incă mic pentru asa ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ia aparut parul la pruna iubitei tale? Dar pe piept i-au aparut bubele? Intreb si eu asa ca fapt divers deoarece ar trebui sa stii ca pana ce nu au aceste ""podoabe""fetitele nu se saruta cu toti mucosii in vazul lumii rolling on the floor

| Hakuouki a răspuns:

Esti cam mic. Ce mai face Ben 10?

Răspuns utilizator avertizat