| AlexGherghe a întrebat:

Ma numesc Alex si sunt impreuna cu o fata. Eu vreau sa o sarut dar nu am curaj.Ce fac?

PS. Si ea vrea sa ne sarutam.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa stati asezati pe o banca mai retrasa, sa va strangeti in brate unul pe celalalt, sa inchideti ochii, si cu gura intredeschisa sa va lipiti buzele intre ele, restul va veni de la sine pur si simplu instinctual. Nu exista un indrumator universal valabil in care sa fie descris modul "corect" de urmat. Succes! happy

| neutrino a răspuns:

Sarut-o cat mai repede, altfel o pierzi!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea vrea, fa-ti curaj si sarut-o. Nu mai pierde timpul.

| Mussette a răspuns:

Sarut-o! pana la urma va iesi ceva.winking

| d0x45 a răspuns:

Sarut-o doar..nu te mai gandi la nimic in momentul in care o faci happy e cel mai usor