| denylov3 a întrebat:

am o problema nu stiu daca prietenul meu isi bate joc de mine. sper sa ma puteti ajuta voi deci sa va povestesc : Un prieten bun de al meu este un prieten si vecin cu prietenul meu in aceasta seara au iesit afara si au inceput sa povesteasca intre timp eu i-am dat un mesaj prietenului meu si au inceput sa vorbeasca despre mine peste aproximativ 10 minute au mers in casa si am inceput sa vorbesc cu amandoi. Amicul meu mi-a spus ca isi bate joc de mine ca a recunoscut si eu acum afara si ca s`a cominat cu mine doar asa de plictiseala. Cand am auzit chestia asta am vorbit cu prietenul meu si acesta mi-a spus ca normal ca nu e adevarat si sa nu cred tot ce imi spun toti fraieri. Ei bine nu stiu ce sa fac suntem impreuna de 2 luni. Poate e gelos amicul meu si vrea sa ne desparta sau... chiar nu stiu Ajutati`ma va rog. MUltumesc si apropo la raspunsul care ma ajuta fundita :-x

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Hmm, atunci nu stiu... posibil sa fi mintit dar posibil si sa fi spus adevarul. Nu te grabi sa iei decizii pripite, adevarul o sa iasa la iveala pana la urma. Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Daca ai rabdare, mai stai putin cu el, fii un pic hoata asa si iti vei da seama cu siguranta daca s-a "combinat" cu tine din plictiseala. Nu vad de ce ar minti prietenul tau bun. Se presupune ca un prieten bun iti vrea binele, nu?

| denylov3 explică (pentru Ramo80):

Da imi vrea binele dar in acelasi timp el vrea sa fim impruna si cred ca il cam deranjeaza cand ma vede cu prietenul straight face

| Ramo80 a răspuns (pentru denylov3):

Hmm, atunci nu stiu... posibil sa fi mintit dar posibil si sa fi spus adevarul. Nu te grabi sa iei decizii pripite, adevarul o sa iasa la iveala pana la urma. Mult noroc!