| gabygaby199 a întrebat:

Hey TPU.am o problema.sunt cu o fata si nu stiut cum sa aflu daca ma iubeste cu adv. ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,intreab-o,e simplu.Dar oricum iti poti da seama dupa felul cum se comporta cu tine,dupa felul cum iti vorbeste, iubirea se simte.
Din moment ce e cu tine ma gandesc ca te iubeste, sau cel putin asa ar fi normal.

| spawn_9673 a răspuns:

Dai papucii si daca se milogeste de tine, te iubeste, daca nu ...ramai cu papucii dati happy

| GODOFTHEHELLFIRE a răspuns:

Daca nu ti-a spus-o sau nu ti-a demonstrat, e clar ca nu te iubeste.