| DΣΣΔ a întrebat:

HEY TPU... Am o problema, vara trecuta m*am indragostit de un baiat cu 3 ani mai mare k mine. la scoala el are clasa langa a mea
deci n*ar fi o prbl il vad mereu, acum treaba sta asa eu asta iarna eram topita dupa el deci topita, nu puteam sa ma controlez, k gandul k el nu ma place am skapat de obsesia pentru el am stat k altul in fine. ziele trecute mai clar ieri cand eram la plaja la un lak era si el si pr lui kel mai bun si de la pr lui am aflat fara sa shtye el k EL ma place pr lui mi*a spus sa nu zic
la nmn k el se va supara, k totul sa zicem ca e k dar eu nu mai il plk bine poate putzyn dar nu mai ma simt langa el cum ma simtzeam inainte adica nu mai e la fel,,,, Ce sa ma fac, parca acum mi*as dori sa/l plk din nou... Ce sfat imi datzy k ar trebui sa fac? MS anticipat

Răspuns Câştigător
| lolicik a răspuns:

Pai daca nu mai simti nimic pentru el nu are rost sa te pui cu el de dragul de a fi pentru ca acea relatie dupa parerea mea nu o sa dureze acum faci ceea ce vrei si ce crezi tu k e mai bine pentru tine

3 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Dificil de descifrat, daca vrei sa te intelegem revin-o cu un scris normal!

| alexxa a răspuns:

Pentru inceput sa scrii normal

| Ţăpeşu a răspuns:

3 cuvinte care iti vor rezolva problema:

Gramatica limbii romane.