| dya a întrebat:

Heykiss. am si eu o mica problema din pacate. Sa va zis asa pe scurt deci vara trecuta un baiat cam cu 2 ani mai mic decat mine m-a placut si mi-a cerut si combinatie insa eu nu am acceptat deoarece nu il placeam. Iar acum vara asta ne-am intalnit din nou.si na am stat asa putin la vorba ce faci si cam atat... un prieten de a lui mi-a spus ca a vorbit cu el si inca ma mai place, dar de ceva timp am aflat ca lui ii place si de mine si de o pritena de-a mea, dar ma rog nici ea nu a acceptat sa se combine cu el. In fine, ieri am iesit afara si nah era suparat ca prietena asta a mea nu a vrut sa accepte si mi-a dat de inteles ca inca tine la mine si vrea sa fim impreuna, insa ieri fugea dupa mine si mi-a tras doua palme peste fata. Normal ca m-am suparat foarte tare si nah si-a cerut scuze in genuchi si asa...si apoi am aflat de la un amic de a lui ca azi vrea sa vina la mine cu un tradafir sa isi mai ceara scuze. Problema e ca eu nu sunt sigur ca el ma mai place dar eu m-am indragostit de el si sunt foarte geloasa atunci cand sta cu prietena mea. Ce ma sfatuiti sa fac, daca ma intreaba daca vrea sa ma combin iar cu el sa ii zic da sau nu merita?

Răspuns Câştigător
| linutza a răspuns:

Tu esti indragostita sau ce dracu. eu stiu ce este aici DEPRINDERE. hey tu te-ai deprins ca fuge dupa tine. te vrea numai pe tine te iubeste si numai tu esti ptru dinsu totul. si cind apare o ALTA fata atunci apar sentimente de genul (gelozie) numai al tau? atunci combinate cu el si o sa fie doar al tau ...mult succes si sa ai grija la prietena paaaa

5 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Buna! Pai de ce ți-a dat acele doua palme peste fataraised eyebrows? Nu știu ce sa zicthinking, nu prea cred ca merita acceptul tău, deoarece s-a dovedit a fi un profitor, dar este decizia ta pana la urma. In plus un băiat care lovește o fatasurprise e un las. După părerea mea, nu prea cred ca ar fi bine sa ii spui "da"straight face. O sa ai de suferit după aia.

| pufu :* a răspuns:

"mi-a cerut si combinatie: asta da vocabular laughing
iarta'mi rautatea happystraight face

| IrxnIroxyI a răspuns:

Ti-a dat doua palme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ar merita inca o sansa dar ultima... daca se mai intampla si alta data ce s-a intamplat data trecuta ar fi mai bine daca nu l-ai mai baga in seama

| Noemido a răspuns:

Daca u vrei ca prietene ta sa nu se supere pe tine mai intai vb ca ea poata ca si ea il place, daca ea iti zice ca nu are nici o problema ca asta, combinate cu el, dar FII ATENTA