| RedNightmare a întrebat:

Hey TPU,am penisul curbat spre stânga,dacă o să masturbez aplicând presiune in partea opusă, se va îndrepta măcar puțin?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Nu. Aseaza-ti penisul in chilot pe partea dreapta si ai grija sa ramana asa. Daca este curbat nu deranjeaja cand faci sex vei atinge zone ale vaginului pe care altii le ating mai putin. Continua sa te masturbezi dar mai tarziu sa nu plangi ca esti cu o fata si nu ai erectii. Cam asta patesc cei care nu inteleg ca nu este ok sa o freci la rece. Eu scriu pentru toti cei care citesc nu doar pentru tine.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ideea ca masturbarea produce impotenta este delir mistic.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu trebuie sa te ingrijorezi de curbura penisului intr-o directie sau alta. Marea majoritate a penisurilor au o anumita curbare. Glandul nu e drept. Nu stiu de ce, dar nu e drept.