| VreauFete a întrebat:

Dau FUNDA. Penisul meu este putin curbat spre stanga. O fi din cauza ca m-am mastubat cu mana dreapta. Daam ma masturbez cu cea stanga se va indrepta la loc? big grin

8 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

laughing bai mai sunt multi ca tine?laughing nu cred asa ceva.adica daca te tragi, spre exemplu, de urache nu ramai cu ea in mana sau se stramba. poate ti se pare.

| CristiPavel a răspuns:

Daca e putin nu e nicio problema.

Stai linistit, nu are nicio legatura cu ce mana te masturbezi.

| UnbornChild a răspuns:

Prostia cu care mana ai de gand sa ti-o indrepti?

| Haose a răspuns:

E din cauza cum il tii in pantaloni...

| ady4love2011 a răspuns:

Nu iti e rusine sa postezi asamenea prostii pe acest site?

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nu rolling on the floor. Este asa pentru ca asa a stat in chiloti este normal sa fie asa laughing. Sper ca ai priceput big grin

| nebunu_3791 a răspuns:

Nu c...e esti defect, poti sa-i da-i cu amandoua odata ca nu isi mai revine.

| marra71 a răspuns:

Eu cred ca e asa din nastere si tu nu ai observat pana ce nu ai mai crescut... Poate fetelor o sa le placa mai mult asa tongue