| anonim_4396 a întrebat:

:* Am si eu o dilema: Imi place de un coleg de clasa si vreau sa fiu cu el.Problema este ca el se cam da la mine dar nu cred ca stie exact daca eu il plac... cum pot sa-i dau de inteles ca il plac fara sa ii spun asta in fata? Si cum as putea sa ma apropii de el sau sa aflu daca si el ma place? Multumesc big hug
[Funda... cel mai bun raspuns :* ]

Răspuns Câştigător
| fluturasandreeyutza a răspuns:

Cea mai buna solutie ii sa ii spui in fata.eu asa as face in locul tau.adevar sau provocare, sa ii spui la o colega, sau prin biletele...deja sunt de domeniul trecutului! i-ati inima in dinti si spune-i c simti pentru el, asa vei fi mult mai apreciata d el.succes!

6 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Pai jucati adevar sau provocare cativa.eu am facut asta si asa am aflat ca ma place si i.am zis pe mess ca il plac

| STEFANXxX a răspuns:

Incearca doar sa ii spui la o prietena de a ta sa il intrebe daca te place

| LordCronos a răspuns:

Prin biletele. big grin Incearca si metoda aceasta a biletelor. (Inspirat din reclame) laughing

| yomotherfucker a răspuns:

Buna. Foarte simplu! In momentul cand se da al tine zambesti chestii din alea priviri alea.alea si sa vezi ca o sa se insemne baiatu! Si o sa se intample mometul Magic laughing happy succes laughing

| Block240 a răspuns:

Te duci si ii zici: Ba putulica, eu te iubesc, vrei sa fim impreuna? mancami-ai ***

| fluturasandreeyutza a răspuns:

Cea mai buna solutie ii sa ii spui in fata.eu asa as face in locul tau.adevar sau provocare, sa ii spui la o colega, sau prin biletele...deja is d domeniul treqtului! i-ati inima in dinti si spune-i c simti pentru el, asa vei fi mult mai apreciata d el.succes!