| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU!

Am si eu o intrebare care ma distruge, pentru ca imi e frica. Duminica, pe 2 decembrie 2018 m-am jucat cu prietena mea, frecandu-mi penisul de vulva ei, nepatrunzand si nefăcînd nimic in interior. Nu am facut sex, însă a fost neprotejat.

Ea are un ciclu de 28-27 de zile, iar pe 2 decembrie era prima zi a perioadei fertile. Ovulatia s-a produs pe data de 6 decembrie. Totul s-a intamplat foarte repede, in aproximativ jumatate de ora in care a trebuit să ne excităm si sa ne si jucam. Eu nu am ejaculat deloc si nici nu am eliberat lichidul seminal, ciudat. ( care oricum era steril pentru ca am urinat de 3 ori inainte de asta.)

De pe 5 decembrie seara, 6 decembrie pana in prezent ea are o durere de spate si are sânii mariti si durerosi. Nu si.au schimbat culoarea sfarcurilor. In final: uitati datele:
24 noiembrie prima zi a ultimei menstruatii
2 dec - prima zi a perioadei fertile si ziua in care a avut loc joaca
5-6 dec. - ziua fertila
21 dec - ziua cand trebuia sa vina menstruatia.

Încă nu a venit menstruatia si o doare spatele de pe 5 dec. La fel si sânii sunt umflați și durerosi.
Menstionez ca pe 23 aprilie a luat pastila Escapelle si care a accentuat stările premenstruale. Problema mare e ca ultimele 2 luni i.au trecut efectele, cel puțin așa spune prietena mea.

Credeti ca gravidă?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Treaba e simpla ejaculare de SPERMA in vagin in perioada ovulatiei =sanse de a fi fecundat cel ovul

| TheRussianBias a răspuns (pentru RAY):

Multumesc mult... si cu acele simptome si întârzierea menstrei?

| RAY a răspuns (pentru TheRussianBias):

Asta pana la 20-25 de ani e ceva normal

| TheRussianBias a răspuns (pentru RAY):

Sper sa fii sigur pe răspuns pentru ca contează foarte mult pentru mine si ea. Nu stiu daca esti avizat sau nu, dar mai am o intrebare si daca imi răspunzi serios, atunci iti dau funda.
Cat de sigur esti pe răspuns?
Si e normal dacă înainte să ia pastila Escapelle nu avea intarziere deloc?
Imi poti aprecia un procent in care sa imi spui cat de mult NU e însărcinată?
Multumesc

| RAY a răspuns (pentru TheRussianBias):

Sigur e doar dumnezeu, nimic nu e sigur, nu traim intr o lume a siguranteti, faza cu sigur nu exista asa ceva, dar stim ca protectia cu pezevativ este una sigura atata timp cat nu se sparge perzevativul

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Parcă ziceai că ești ateu.

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Si ce legatura are ras meu cu asta

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Ai zis că sigur este doar dumnezeu. Păi cum să fie sigur dacă nu există?

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Pai tu de unde stii ca nu exista?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Nici eu nu cred în el.

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nici eu nu cred in fantome dar asta nu inseamna ca stiu ca nu exista sau ca exista