| Andreeastefi21 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 2 zile, maine ar fi a 3 a si sunt foarte speriata. Am un ciclu regulat, luna trecuta a venit pe 27. Am intretinut relatii sexuale protejate cu prezervativ si in plus a ejaculat in afara vaginului, am intretinut aceste relatii in afara perioadei fertile. Ce ma preseaza pe mine este faptul ca, cu doua zile inainte de ovulatie, i-am facut "laba" lui si a ejaculat la chiuveta, s-a spalat, urinat, a trecut vreun sfert de ora 20 de minute, l-am dat cu dezinfectat pe maini si s-a mai spalat o data cu apa si sapun apoi m-a masturbat el pe mine cu degetele, mi-e teama sa nu fi ramas vreun spermatozoid viu. Eu am simpotome premenstruale acum, ma dor sanii, mi-au mai aparut cosuri, dar nu am nicio scurgere.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu exista sanse, cum ai zis acum, ai simptome premenstruale, deci ar trebui sa vina. Nu te stresa.

| Andreeastefi21 explică (pentru DoarBogdan):

In general ma doare burta, insa acum nu ma doare, doar sanii ma dor.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca a facut ce spui tu, este imposibil sa apara vreo sarcina nedorita.

| Andreeastefi21 explică (pentru Emilian65):

Nu am niciun interes sa mint...

| Catalin77945 a răspuns:

Daca s-a spalat, si dupa l-ai si dezinfectat e imposibil sa fi ramas vreun spermatozoid viu, dar e ceva normal sa iti intarzie menstruatia dupa sex, nu e obligatoriu plus o sa intarzie cu 1, 2, 3 maxim la nr de zile

| Andreeastefi21 explică (pentru Catalin77945):

Nu e primul contact sexual, stiu ca este imposibil dar ma framanta deoarece eram in perioada fertila...