| gabrielaXCSD a întrebat:

am si eu o intrebare credeti ca a desena e un talent? sau trebuie sa practici pana se inbunatateste?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Desenul artistic ca si pictura necesita existenta unei anumite inclinatii si de talent inascut. Insa acest talent nativ trebuie imbunatatit si cizelat si acest lucru se intampla pe parcursul urmarii unei forme de invatare dar mai ales a practicii de zi cu zi. Succes!

1 răspuns:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Talent clar, nu ai cum sa imbunatatesti cat timp nu ai inclinatie pentru asta.