| Dannyofficial a întrebat:

>SalutTPU: Am si eu o intrebare, Ce fel de lupte iti trebuie sa practici pentru ofc si mma. Funda

Răspuns Câştigător
| dyk3yy a răspuns:

Se scrie ufc.trebuie sa stii jujitu, kick box, si box1dar daca dai la mma poti sa incerci sa le faci pe toate deodata si daca esti bun poti ajunge in ufc.

1 răspuns:
| ItsMyTime a răspuns:

Ce ai intrebat tu acu e gen cate capace sa imi dau sa ma doara, nu iti trebuie nici un sport daca te apuci de tanar dar daca te apuci de lao varsta mai mare o sa fie mai greu...