| EpicNoobFace a întrebat:

Hey,TPU am si eu o intrebare plac o fata foarte mult dar nu prea vorbim adica mai rar cand ne italnim cu prieteni gasim subiecte dar in rest nu prea

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte si sa iesi cu ea si in afara grupului de prieteni, pentru ca asa vei reusi sa te apropii de ea mai mult. Intr-un grup e mai complicat sa te apropii de ea, pentru ca este presiunea grupului, insa scoate-o afara, la o inghetata, la un suc, intr-un parc. Nu trebuie sa ii dai la inceput de inteles ca vrei ceva de la ea, insa incearca sa o cunosti mai bine si las-o si pe ea sa te cunoasca mai bine.

5 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Si care este intrebarea pana la urma?

| An3ta17 a răspuns:

Daca o placi foarte mult atunci fa primul pas, du-te la ea si intreab'o ce face cum este? etc Spune-i complimente.Iar mai incolo spune-i ca o placi foarte mult(sa nu fi timid).

Bafta:*

| EpicNoobFace explică:

Dau Fundaa

| DoarEu252 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| EpicNoobFace explică (pentru DoarEu252):

Nu ati vazut ce au raspuns OoBunnyoO si An3ta17 thinking