| Available a întrebat:

am si eu o nedumerire. am in plan pentru ziua indragostitilor sa ii fac prietenului meu cadou o poza inramata cu noi 2. i-am mai cumparat ceva dar referitor la poza in rama. in bucuresti unde o pot inrama si cam cat costa?

1 răspuns:
| Sfanthul a răspuns:

Dragutza! cumpara o rama de la librarie sau de la un centru foto! Poza o poti modifica singurica si mergi cu ea la un centru foto sa ti-o printeze, nu cred ca o sa te ajunga toata afacerea asta mai mult de 30 de lei!