| oneway a întrebat:

happy Am si eu o problema... Care este lungimea perfecta a penisului? Vreau sa spun ca am aproape 15 ani si penisul meu are 19 cm... Este prea mare, prea mic? Fundaa

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu exista lungime perfecta, numai perechi perfecte si potriviri perfecte...
Ai 15 ani si te vad extrem de interesat de un aspect care nu e vital,la varsta asta.
In mod normal,acum trebuia sa fii interesat sa investesti in persoana ta,intelect,infatisare,cultura,pentru ca NU un penis supradimensionat te va duce inainte,ci intelectul,infatisarea si cultura in cel mai perfect ansamblu.
Nu te uita patrat la raspunsul meu,nu e rau voitor,e un sfat bun.
In plus,ar trebui sa-ti reinnoiesti ideea despre termenul "intimitate",inca n-am vazut vreo fata sa intrebe cam cati centimetri ar trebui sa aiba vaginul ei,ca sa fie perfect.
Daca dadeai un scurt search pe google cu marimea penisului,o gaseai pe categorii de varste,pe tari, pe medii, pe extreme superioare si inferioare.
Si daca tot vorbim serios, mai afla ca un penis mare devine deranjant la un moment dat, pentru orice femeie, terminatiile nervoase ale vaginului sunt in primii 5(CINCI) centimetri! Plus ca,cu varsta,va fi tot mai greu sa-i "ridici" nivelul...
E mult mai importanta grosimea unui penis,nu lungimea lui,stiut fiind ca orice vagin se relaxeaza, se largeste adica!
Inchei, repetandu-ti sfatul initial, investeste in tine, lasa povestile de cartier sau grozaveala baieteasca "al meu e de X cm", nu asta va atrage o fata si nici reusita in viata.
Poate ai inteles.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti creasca nasul mai mare daca mai umbli cu minciuni despre lungime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur n-ai inversat ceva pe-acolo?

| corhaz a răspuns:

18 i marimea la negrii la europeni mai ales romani cine are 15 i penis mare.du-te si culcate cu 19 tau pe cine vrei sa pacalesti

Răspuns utilizator avertizat
| ray2013 a răspuns:

Nu se stie, marimea perfecta, si nici nu o sa aflam vreodata ca sa stii.