| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un adolescent de aproape 14 ani, ce a facut un fel de "concurs" intre prieteni, pentru cine are cel mai lung penis (doar la gluma, nu suntem homo). Am fost foarte surprins sa aflu ca am penisul cu 3 cm mai mare decat cel de-al doilea prieten, chiar daca el e mai mare la varsta decat mine. Lungimea penisului meu este de 14cm. Este vreo problema? Precizez ca suntem 6 băieți de varste aproximativ egale si ma masurbez inca de la 11 ani de maxim 2-3 ori pe saptamana.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ooo, v-ati măsurat cuculețele! Dar inteligența pe când?

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar ma grabesc sa te cred laughing
Te-ai plictisit in casa, asa-i?
Si ai inventat povestea cum v-ati facut cu totii declaratie pe proprie raspundere, sa va intalniti si sa va masurati cuculetele, nu?
Lasa povestea, ca nu-i nevoie de laudarosenie pentru atata lucru, ca ai 5 sau 10 cm de cuc, tot asa faci pipi cu el, ca la altceva oricum nu-l folosesti la anisorii vostrii.
Hai, focus pe alte preocupari mai importante la varsta asta: cartea!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Adolescent la 14 ani, hm! Peste vreun an zice ca este adult. Copil imatur!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, 6 madarangi sculate la masurat. Nimic homo

| danutzu96 a răspuns:

Nu am mai ras asa bine de ceva timp rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor