| Alexandrrrrrre2 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutati deoarece am o problema foarte mare.
Acum 2 zile am fost la baie si am observat ca in capul penisului am ceva smegma daca i spun bine, am umplut cada de apa calda si mi am decalotat penisul, am stat asa 15 minute insa nimic.Ma spal in zona intima deci nu spuneti ca nu sunt igienic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am umplut cada de apa calda... am stat asa 15 minute insa nimic "

in cadă, afară sau cum?