| bulbutina a întrebat:

Am si eu o problema, m-am certat cu prietenul meu acum o sap si nu am mai vorbit deloc. eu stiu ca se gandeste la mine, si vreau sa fac eu primul pas sa ii trimit un mesaj... ceva ce poate sa il puna pe ganduri. Eu nu sunt o persoana romantica si va rog dati-mi si mie ideei ce mesaj as putea sa ii trimit. ( dau funda big grin) thx

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,poti sa ii scrii asa:`te iubesc cum nu am mai iubit,esti darul meu cel mai de pret,fara tine ma simt pustie,iti simt tot mai mult absenta ta,lipsa ta ma doare enorm; mi-e dor de chipul tau,mi-e dor sa te sarut,te vreau in viata mea, daca ma iubesti revino in viata mea si hai sa uitam tot ce a fost rau, mi-e dor de noi`...

| Buttercup30 a răspuns:

Da-i un sms ca vrei sa vorbiti, intalniti-va fata-n fata si vorbiti. Spune-i tot ce ai tu pe suflet, fara romantisme d-alea daca nu vin de la sine.

| Buttercup30 a răspuns:

Atunci da-i mai repede un sms si intalneste-te cu el.Lasa romantismele ca e mai important esentialul

| christinebubu a răspuns:

Daca nu vine din sufletul tau nu are nicio valoare.
scrie ce simti.

| misu a răspuns:

Daca esti isteata lasa l pe el primul

| TotulPentruUna a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi, daca esti romantica spune-i ce siti, chiar nu va inteleg acum.

| bulbutina explică:

Eu am spus ca Nu sunt romantica, iar eu sunt in Romania si el in Italia, iar eu ma intorc spatamana viitoare in Italia...