| frumusika21 a întrebat:

am un coleg de care m-am indrogostit si si el ma place cred tot timpul cand suntem in ore si ma uit la el si el se uita la mine si cand merem acasa vrea sa mergem impreuna ...cand iesim afara (eu stau la bloc) si stam in parca el vine si se pune langa mine ......si imi zambeste mereu Deci ma place?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu zic ca da, dar daca ma insel? Ce -ar fi sa mergi cu el in parc si sa vezi singura daca te place?

| pretty34 a răspuns:

Sunt mari sanse ca da. Dar conteaza varsta ta si comportamentul lui (nu e de-ajuns numai sa-ti zambeasca; tinand cont ca iubirea incepe cu un zambet).
http://www.acasatv.ro/intim/10-semne-ca-te-place-cu-adevarat.html