| LillyPad a întrebat:

Am un coleg de clasa (cls. a 9 a) pe care il plac foarte mult. Ne intelegem foarte bine si petrecem destul de mult timp impreuna si vorbim des si la telefon (cateodata ma suna doar ca sa vada ce mai fac) si uneori mergem impreuna acasa (pe acelasi drum pana la un punct). Eu cred ca si el ma place cel putin ca pe o prietena buna. Imi zambeste, glumim mult, atunci cand trebuie sa mergem in cabinetul de fizice, chimie, etc. vine mereu deodata cu mine. Ce credeti ar terbui sa ii spun ca il plac? Chiar daca nu vrea sa fim impreuna atunci cel putin vreau sa ramanem prieteni buni... Oare ar trebui sa las totul asa cum e si sa sper ca in viitor il voi vedea doar ca pe un prieten foarte bun?

1 răspuns:
| noname29 a răspuns:

Dac conseideri ca ''a iubi'' este teorema lui pitagora atunci da... p[oti spune ca elena te iubeste, daca consiideri ca sfarsitul lumii e in 2012 atunci ai sa ai bani cu saci! funda? :*:*