| Homer1999 a întrebat:

Am urmatoarea intrebare: De cand a inceput scoala a venit o fata la noi in clasa. M-am indragostit tare de tot de ea. Numai la ea imi sta gandul. I-am cumparat flori si ciocolata( asta iubeste cel mai mult), si i-au placut. Dar din pacate ea are prieten. Ce pot sa mai fac ca s-o impresionez. Multumesc, astept raspunsuri serioase happy

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea despre prietenul ei, il lauzi, sa nu spui niciodata ceva de rau de el si pe urma sa ii evidentiezi anumite slabiciuni...de exemplu, ati fost la un film am2 ce frumos din partea lui, dar a uitat sa ia floricele si cand a luat cipsurile alea a fost foart naspa ca a vomitat pe canapea... ceva de genu, in felu asta povestind cu ea o sa te imprietenesti si mai mult si va avea incredere in tine si va vedea ca u esti mai bun. Ideea e ca nu am incercat niciodata, doar ca am citit ceva vag inr-o carte! E o psihologie la mijloc! Ii mai cumperi cate o floare si o inviti in oras si spui ceva de genu astazi (vineri) dupa ore sau sambata la ora x, doar ca intre prieteni, colegi! incearca sa fi mai bun decat actualu. Sper ca te-am putut ajuta si sa nu ma injuri daca nu cumva iasa cum ai vrut!

2 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Are prieten de ce te mai zbati? nu cred ca isi are rostul... Crezi ca o sa se desparta de ala pentru tine?

| Andreutza1818 a răspuns:

Daca are prieten nu cred ca mai ai sanse cu ea... :?