| MădălinaDinu a întrebat:

ar trebui sa-vina menstruatia maine, si da, in aceste zile mau durut sanii, iar acuma incep sa nu ma mai doara deloc... ceea ce am observat ciudat e ca nu mai am acea secretie trasparenta care cand se usuca devina galbena. ci doar o secretie alba. e ceva normal? Uneori mi-e frica cand vad ca nu ma mai dor sanii desii trebuie sa-mi vina menstruatia... >.<

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fii bucuroasa.Iti va veni. Daca n-ai facut sex neprotejat.

| MădălinaDinu explică (pentru corbulalbrosu):

N-am facut sex niciodata, doar m-am masturbat... x.x si nu sunt sigura daca aceasta activitate ar putea influenta scurgerile vaginale sau menstruatia.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul fetelor tinere dereglarile hormonale sunt frecvente din cauza procesului de dezvoltare si a modificarilor survenite in organism.Cu timpul aceste dereglari vor dipare si ciclul tau menstrual probabil se va regla.Fii linistita.Sa ai un AN NOU FERICIT