| dana39668 a întrebat:

Este normal sa ma doara sanii de pe acum si chestia asta tine de acteva zile daca trebuie sa-mi vina menstruatia tocmai pe 19? Scuzati categoria si astept un raspuns cat mai repede, mi se pare ciudat si m-am cam speriat. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii. Simptomele menstruatiei pot aparea si cu mai bine de o saptamana inainte. Aici nu este o regula. De ex si la mine apar cu vreo 10 zile inainte.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește sindrom premenstrual, tensiunea în sâni poate dura de la o zi până la 2 săptămâni.
Ai grijă de tine!
Pa, pa.