| Rosierosie a întrebat:

as dori un sfat, in urma cu doua luni am inceput sa vorbesc cu un barbat pe o retea de socializare, de obicei nu iau in serios virtualul dar de el ma simt extrem de atasata, cand vorbesc cu el uit de problemele de acasa, ma simt fericita dar el are sotie eu nu vreau sa il despart de ea caci sunt fericita asa, credeti ca daca il voi vedea vom putea fi fericiti toti trei?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cine ar putea crede una ca asta, in afară de tine?
Răspunde-ți doar ție.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce fericire poate fii aia, construita pe nefericirea altora, distrugand o familie?
Pentru ca asta vei produce, daca nu ai bun simt sa te retragi, mai ales ca el este insurat.
Atasatul ala de care vorbesti este doar in capusorul tau, fiindca intr-o relatie virtuala, nu exista atasament (alaturare, alipire, atingere).

| Dandinelle a răspuns:

Poate ar trebui sa te înveți să te simți fericită și singură.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

El cauta alta gaură și profita de naivitatea ta...
Una e sa vb cu unu pe Facebook su alta e sa vb cu el fata in fața...
Cel mai probabil dupa ce se culca cu tine te blocheaza peste tot si cauta urmatoarea proastă.
Sotia lui ramane bine mersi!