| EuCeaANiumanui a întrebat:

Asi vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sambata ma duc la ziua unui coleg unde vine si baiatul pe carel plac si nu prea stiu cum sa ma fac remarcata! plizz niste sfaturi

P.S.Dau

6 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Du-te cu elicopterul sau du-te cu un ferrari la ziua lui rolling on the floor laughing

| Forev3rAlone a răspuns (pentru alin567):

Mi-ai facut ziua mai buna rolling on the floor))

| neutrino a răspuns:

El ar trebui sa te remarce. Daca tu doresti sa te faci remarcata, puneti repede niste silicoane, o fustita scurta si tocuri inalte si vopseste-te in culorile lui preferate ( daca le stii). Si pentru ca succesul sa fie garantat, bea un paharel inainte.

| dragos9234 a răspuns:

Du-te si spune-i ca il placi.
Este cel mai simplu lucru pe care trebuie sa il faci ca a fii remarcata
.

| Vix999 a răspuns:

Fi vesela, razi, danseaza, zambeste-i, mai intreaba-l din cand in cand cate ceva.

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Pai in primul rand tu trebuie sa intri un in vorba cu el sa stie cine esti. Dupa aceea ai putea sa te dai la el.Nu sa pui mana pe el sau ceva de genu, vreau sa zic ca trebuie sa vorbesti cu el diverse, intreaba-l daca are prietena si cand il intrebi el o sa inteleaga ceva.Nu fi prea insistenta fiindca o sa te creada o disperata pe care o poate juca pe degete, fii un pic indiferenta, mai flirteaza si cu altcineva ca sa nu para ca esti prea atrasa de el si nu-l lasa sa creada ca te poate avea oricand vrea el.Incearca sa dansezi cu el, stiu din experienta ca contactul fizic ajunuta.Ma rog eu ti-am zis mai mult cum sa intri intr-o relatie cu el dar cred ca e un sfat bun. Daca consideri ca e un sfat bun si vrei sa aplici nu ezita sa imi pui intrebari.
P.S. nu vreau sa par cioban dar funda?