| Aniiia a întrebat:

Am si eu o mare problema si nu stiu ce sa fac...Eu vb cu un tip pe messenger si m-a intrebat pe cine plac si i-am spus ca e un coleg de-a lui si i-am spus si cine si el mi-a spus ca e foarte trist si de fiecare data cand il intrebam dc el spunea sa las! Si cand nu vb despre acel baiat carel plac, ne amuzam, ne distram si cand aduc vorba de el, imediat se face liniste si vrea sa scoata cat mai multe lucruri ciudate despre mine oare ma place? ce ziceti? fundita si celelalte votikuri!

1 răspuns:
| Ali28 a răspuns:

Clar te place si cred ca e putin gelos pe acel coleg al sau.Nu iti fa griji,''de fiecare data cand il intrebam dc el spunea sa las!'' are pretentia ca tu sa te duci dupa el.Nu se merita happy