| crstiiii a întrebat:

Buna TPU prietena mea vine la mine in aceasta seara si vom face dragote ajutati-ma cu niste sfaturi, pozitii, sunt f. f. ingrijorat ca nu o sa ii placa ca nici macar nu stiu cum sa incep plizz ajutor fara glum proaste. fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| raluca1601 a răspuns:

Eh. Cred ca deja esti in actiune la ora asta. Dar iti zic si eu cate ceva, poate ti-e de folos data viitoare. Pentru inceput, iti recomand sa incepi sa o saruti pe gura(mai pasional, va jucati cu limbile) si continui sa o pupi in jos pe gat, si apoi incepi sa o pupi si in jos pe piept(chiar daca are bluza pe ea) si te duci pana ajungi jos la abdomen si ii tragi usor bluza in sus cu gura, o saruti pe burta, urci la sani, apai te retragi(sa fie preludiul mai prelungit) o mai saruti, apoi ii dai bluza jos, maieul, sutienul, o saruti pe sani, apoi pe gura,(poti sa te joci si cu mana acolo jos, peste blugi in timp ce o saruti, sa se excite) si apoi cobori incet jos si ii desfaci pantalonii, daca nu ti-e rusine, poti sa ii faci un oral, ar aprecia, daca nu e pudica. Si apoi urmeaza continuarea, ma gandesc ca stie si fata sa faca ceva, sa te dezbrace si ea, sa te sarute, daca nu, iaca te dezbraci singur si treci la actiune. Iti recomand pozita misionarului la inceput(ca poti sa o si saruti si sa o tii in brate) apoi puteti schimba, puteti incerca linguria, poate trece ea deasupra, apoi poti sa te asezi in fund si sa o iti in brate, puteti incerca un 69 daca e si ea dispusa sa iti fac un sex oral, capra, tot felul de pozitii, ce iti vine tie in cap, pune-o si tu cum vrei, incercati lucruri noi. Discutati, intreab-o ce pozitie i-ar place sa mai incercati. Fi-ti deschisi unul cu altul, si lasati inhibitiile mai ales in pat. Sper ca te-am ajutat!laughing

| Azµre a răspuns:

Lumanari, muzica frumoasa, ceva de baut suc daca sunteti minori laughing sampanie pentru majori.
Misionar pentru inceput, deasupra. Mai tarziu te invat mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa o faceti daca nu stii nimic?

| hitman112 a răspuns:

Esti peneal daca cauti ajutor cum sa iti f*** iubita. Cheamama pe mine si o f*** eu. Asa nu o sa mai ai problema asta.

| Original1992 a răspuns:

Chiar in saptamana mare nu va puteti abtine...ma rog, totul vine de la sine n-ai nevoie de ajutor, nu uita sa va protejati