| HotDark a întrebat:

Astazi m-am despartit de prietena mea, pentru ca acum 2 saptamani am aflat de la altcineva ca ii placea de un baiat am mers la ea si am intrebat-o daca ii place de acel baiat, ea mi-a spus ca il place dar eu pentru ca o iubesc prea mult nu am putut sa-i dau liber atunci iar apoi mi-a spus ca are nevoie de o pauza de o saptamana sa vada daca mai putem continua sau nu relatia, si ne vedeam in fiecare zi dar eu eram indiferent cu ea si ea se tot uita la mine, apoi peste 3 zile de la pauza a spus ca vrea sa continuam relatia dar a spus ca peste 1 zi si i-am spus sa nu ma tot amane si sa-mi spuna daca nu mai vrea sa continuam relatia, si a spus mai vreau si a 2a zi ne.am vazut dar ea tot a fost in locul in care nu vroiam eu sa mearga ( unde era baiatu ala ) ea mi-a spus ca nu il mai place,... am trecut peste asta dar ea de 4 zile de cand a spus ca continuam sa comportat tot asa indiferenta si ne.am vazut de 2 ori si de 2 zile tot merge intr.un parc sa joace baschet si nu se mai vede cu mine si tot cam indiferenta este.app cu ea am facut pentru primadata dragoste si eram de 3 luni jumate impreuna iar astazi i.am dat liber pentru ca nu cred ca mai avea rost sa continuam asa. si nu stiu ce sa fac? am gresit ca i.am dat liber? eu inca tin fte mult ea dar nu stiu ea daca mai tine la mine? ce sa fac? sa fiu tot indiferent cu ea? sau cum sa o fac sa se intoarca ea la mine?

Răspuns Câştigător
| liliacALB a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic. Daca tii la ea las-o libera, se intoarce la tine daca si ea tine la tine.

7 răspunsuri:
| forsaken99 a răspuns:

Pai in primul rand credeam ca esti baiat pana ai spus ca ea se duce la baschet atunci am avut dubii in legatura cu tine.:O

| HotDark explică (pentru forsaken99):

Forsaken99, sunt baiat laughing

| Pawker a răspuns:

Nu pot decat sa fiu de acord cu cei de mai sus, ignor-o. Face un joc foarte murdar : nu stie daca il poate avea sigur pe ala si pun pariu ca ea va tine relatia voastra pana cand il va vraji pe ala. Apoi tie iti va da papucii, lasandu-te pentru ala. Este alegerea ta, insa cel mai bine e s-o ignori si sa vezi unde vrea ea sa fie. Daca se duce la ala nu iti mai bate capul cu ea, un gest ca asta din partea ei nu face decat sa iti confirme ca nu te merita.
Viata e frumoasa, poti sa treci peste cu optimism.
Succes!

| anonim2108 a răspuns:

De acord cu liliacALB. Ignor-o si se va intoarce la tine.Si eu sunt fata si am patit la fel.Mi-a placut de un baiat si apoi mi-a trecut imediat si m-am intors inapoi.Noroc ca mi-a acordat o a doua sansa.E doar o chestie de moment. Daca nu se va intorce, inseamna ca nu a tinut deloc la tine si va trebui sa o uiti.Dar fii optimist.Bafta!

| SareZaHarat a răspuns:

Nu o ignora, nu fiti orgoliosi, va stricati relatia, incearca sa o scoti in oras si tineti legatura cat de mult puteti

| Daccota a răspuns:

Amm, eu sunt fata si niciodata da niciodata n-o sa fiu cu un baiat care dupa ce am dat eu cu piciorul in el, el vrea sa ma intoarca
insa, dac eu am dat cu piciorul in el si cand incerc sai vorbesc el nu ma baga in seama sau ma ignora sau si mai mult IESE CU ALTA fata pnt mine asta suna ca o provocare si o sa faca tot posibilul ca sa-l itorc
cred ca ar face si ea, doar tu trebuie sa ai putin curaj
daca incerci ce am zis eu atunci poti s-o pierzi difinitv sau s-o intor4i
da....cine nu risca nu bea shampaniewinking