| PortoCala226 a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati cum sa rezist mai mult sa ma ejaculez greu happy va rog frumos da stiti vreo technica sau un aliment va rog frumos ma-ti putea ajuta?

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ti-am trimis mesaj si nu mi-ai raspuns!

| corbulalbrosu a răspuns:

Singurele tehnici prin care vei reusi sa-ti lungesti prestatiile sexuale sunt legate de experienta acumulata pe parcursul unei activitati sexuale ritmice, constante si cat mai mult sex pe post de antrenament. Doar astfel vei reusi ca sexul devenit de rutina sa induca micsorarea excitatiei pana la disparitie ceea ce va avea ca rezultat indirect cresterea constanta a timpului efectiv de sex. Dar mai ales astfel va apare reusita de a-ti controla ejacularea care se va produce doar voit la momentul potrivit.Din pacate stiinta inca nu a descoperit solutii si alimente miraculoase deci ca nu le cauta, fiindca asa ceva nu exista.

| mihai69 a răspuns:

Spray cu lidocaină.

| Felys a răspuns:

Totul tine de tehnica, trebuie sa te autoeduci singur, cand simti ca iti vine te opresti putin, apoi continui si tot asa

| Masochistul12 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi inainte de act,o sa rezisti mai mult,si cand simti ca iti vine, oprestete, in timpul asta, sarut-o si folosesteti mainele sau gura pentru a o satisface, o sa o faci foarte fericita asa. Bafta!