| PortoCala226 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa rezist mai mult? Ma ejaculez in 10 secunde, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Incearca sa fii mai ..cum sa zic big grin. Mai relaxat, nu sa fii incordat si sa te gandesti la vaginul ei sau altceva. Incearca sa iti faca placere cand faci amor nu poc o bag si gata. Nu baiatu, fii mai gentil si ai sa vezi ca o sa tina mai mult. Daca faci sex salbatic si atunci ar trebui sa te tina mai mult laughing.
Tu esti stresat si nu esti relaxat in timpul actului sexual.Fii putin mai relax si incearca sa vorbesti cu ea, sa o atingi usor in timp ce o penetrezi, incearca sa o saruti pe spate, sani sau ce pozitie incercatiwinking. Ai sa vezi ca te duce mai mult. Bafta

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Te ejaculezi? Parcă ţi-ai ejacula sufletul...

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa ai cat mai multa si intensa activitate sexuala pentru a acumula experienta. Procedand astfel va dispare excitatia inerenta excesiva ceea ce va conduce incet incet la lungirea reprizelor sexuale. Doar procedand astfel vei scapa de ejacularea necontrolata.

| Hitback a răspuns:

Incearca sa pui frână. Apoi o bagi iar in viteză.