| xFaith a întrebat:

Hey TPU.
Baiatul pe care eu il plac si sunt indragostita de el. este despartit de fosta lui prietena. Problema e ca el inca o iubeste si nu vrea sa o uite straight face, pe de alta parte eu as vrea sa-i spun ca il plac dar imi e teama ca el sa nu ma refuze. Eu nu ma bag in relatiile altora, dar avand in vedere ca s`a despartit de ea de mai bine de 1 luna incerc sa-i atrag atentia si sa-i dau mai multe apropouri pe mess straight face Ori el nu isi da seama ori nu le da atentie nu stiu ce sa cred. nu stiu ce sa mai fac pentru a`i da de inteles ca eu il plac.[ il plac foarte mult. avand in vedere ca m`am apucat de fumat din cauza lui sigh ]
Ma puteti ajuta? si va rog, fara glume.

Răspuns Câştigător
| Carly22 a răspuns:

Destul de incurcata situatia ta.Pai.El s-a despartit de fosta lui prietena, si inca mai tine la ea chiar daca s-a despartit de o luna.Baietii vor sa para ei macho-man si ca uita o fata imediat si gasesc alta, dar baietii uneori sufera mai mult ca fetele.De ce nu mai astepti o saptamana? Daca se impaca cu ea inseamna ca nu ai fi avut sansa daca l-ai fi intrebat si problema. te-ai fi facut de ras.Asteapta o saptamana si vezi daca se impaca cu ea,uita-l. Daca nu,fa-ti curaj si mai bate-i apropouri,flirteaza cu el, atrage-l, etc
funda?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu el da atentie pentru ca nu se gandeste sa inceapta o noua relatiestraight face mai ales daca zici ca sufera atat. el inca vrea sa se impace cu fosta e DISTRUS si nuc red ca o sa caute o pr prea curand poate se impaca si cu fosta...
peste cateva timp poate o sa iti vada avansurile. mai bine cautati altu. cred ca sid aca o sa stai cu el o sa se gandeasca la fosta si tot tu o sa suferi. mai bine o lasi balta de acumwinking.

| mona a răspuns:

Mai lasa l sa si revina,probabil il spera ca se impaca cu,, fosta,, dar cand va realiza ca spera degeaba, atunci probabil o sa si de a seama ca tu il placi