| XxPufosheniaXx a întrebat:

Hey TPU!
Ce credeti ca inseamna atunci cand prietenul nu vrea sa stie nimeni despre relatia voastra?

9 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Poate avea pe altcineva, cine stie

| Doηηa a răspuns:

Nu e de bine sigur!

| RAY a răspuns:

Frica,teama etc

| neutrino a răspuns:

Sau el deja este intr-o relatie la care nu doreste sa renunte, sau ii este rusine sa iasa cu tine in lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu mai exista nicio relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu mi-ar placea sa afle toata lumea care este partenerul meu de asternut, in ziua de azi mai bine tii secret.

| UnBaiat439 a răspuns:

1. Ii e rusine cu tine.
2. E mai timid de felul lui.
3.Are alta relatie.

| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Poate sa insemne doua lucruri :
1. Nu e pregatit sa te prezinte prieteniilor lui.
2. Este intr-o relatie cu o alta fata.
Discutati despre asta, problemele se rezolva vorbind.

| Invingatorul a răspuns:

Salut la fel mi s-a intamplat si mie. Unii oameni sunt mai ascunsii intre ei.Vor mai intii sa vada cum decurge relatia voastra si dupa poate sa afle cine vrea... sper ca te-am ajutat.