| eualexandra321 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca-i esti simpatica si de asta vorbeste cu tine?happymersiii

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te simpatizeaza, te place

| mat31new a răspuns:

Te place.

| drogh a răspuns:

Ii place de tine si posibil sa vrea sa aveti si ceva-n comun iar de aici sa iasa o relatie frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca te place dar ii e mai simplu sa-ti zica ca ii esti simpatica:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inseamna ca te place, e indragostit de tine.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic mai mult decat o declaratie de amicitie, doar amicitie sa nu te duca gandul in alta parte. Daca ar fi fost vorba de dragoste ar fi trebuit sa sune altfel..." datorita sufletului pe care il ai si modul in care gandesti stau cu tine ", eeeee... ce zici de asta?batting eyelashes

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ca te place

| vinusipaharu a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine.

| annna69 a răspuns:

Inseamna ca esti simpaticalaughing

| Maravilla a răspuns:

Depinde... daca iti spune ca esti simpatica si va distrati cand sunteti impreuna si radeti, cel mai probabil te vede ca pe o prietena...
Daca ti-ar fi spus ca esti draguta/frumoasa. aia e cu totul si cu totul altceva.

| NickName10 a răspuns:

Inseamna foarte bine si faptul ca poate fi pe interes, ca azi sa-i fii simpatica, iar maine aruncata pe usa din dos...

| NickName10 a răspuns:

Deci nu inseamna nimic daca nu/l pui cu botul pe labe la respect...
Atunci de/abia vei ce insemni tu pentru el...

| viergedefer a răspuns:

Inseamna ca isi pune in aplicare planul pentru ca in cele de urma sa te...

| BingGBang a răspuns:

Ca esti simpatica=]]]