| FuckMyLife a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca esti simpatica? straight face

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca te place.

| zurick a răspuns:

Inseamna ca ii esti draga, ca te indrageste

| LolaLollita a răspuns:

Ca esti simpatica si atat. Noi fetele tindem sa analizam prea mult fiecare vorba scoasa de un baiat, cautand sensuri ascunse, cand de fapt ei spun o vorba simpla si fara fraze ascunse printre randuri.

| Fridăm a răspuns:

Înseamnă că eşti simpatică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îi drag de tine, te place.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ii pari simpatica. Daca nu a zis-o la misto cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate insemna multe sau nimic. intreaba-l: la ce te gandesti cand imi spui ca iti sunt simpatica.
si atunci vei afla singura, nu-ti face iluzii....raspunsul poate sa nu fie ceea ce crezi.

| TashaUhm a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu te simpatizeaza, te crede o prietena buna. sau poate doar faptul ca esti simpatica?