| Vaniliecuaromădecăpșuni a întrebat:

Heiiiiia guyss. :3 Am nevoie de un sfat. :3 Ce înseamnă când un băiat îți spune că îi ești simpatică sau îi spune altcuiva dar este vorba despre tine? ^^ Fundăăă.;*

Răspuns Câştigător
| RefinedStrings a răspuns:

Pai in general noua, baietilor ne place sa plantam sentimente in stanga si in dreapta, si daca infloreste ceva, e bine. Daca tie iti place de baiatul respectiv, fa si tu jumate de pas, si spune si tu ca e simpatic, si probabil ca te va invita el la un suc, sau va intra in vorba cu tine.
Tine minte totusi, ca si baietii, chiar daca sunt toti baieti, sunt diferiti intre ei. Probabil ca in viziunea lui esti mai draguta decat alte fete. Funda?

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ca esti fata de treaba, zambareata, ca cazi bine celor din jur si in cel mai bun caz ca te place!
Daca il placi, priveste-l insistent, zambeste-i poate asa prinde tupeu si iti cere sa fiti impreuna!

| mona a răspuns:

S-ar parea ca te place

| consilierultau001 a răspuns:

Te apreciaza

| CD16 a răspuns:

Paii. in mod clar te place. de fapt nu te place, ci te adora!
Deci. daca si tie iti place de el, intra si tu in vorba cu el. Gaseste un subiect interesant si. gata! SE FORMEAZA UN CUPLU!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Cred ca te place, incearca sa vorbesti cu el, sa vezi ce iti spune!:*

| melittlelioness a răspuns:

Inseamna ca se viseaza peste tine.(nu ca ar face parte din raspuns dar pun pariu ca nu ai mai mult de 11 ANI laughing) )

| Vaniliecuaromădecăpșuni explică (pentru melittlelioness):

Huh, nu știi să aproximezi. :* Stai tu liniștit că am mai mult de 11 ani.winking

| Patricia13BlackCat a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar nu stie exact.

| Stefana666 a răspuns:

Ca te place, acorda-i mai multa atentie, deveniti prieteni buni, vorbeste cu el si poate o sa fiti impreuna daca asta iti doresti happy Succes :*

| Alemariandra a răspuns:

Inseamna pur si simplu, ca esti simpatica.

| denis1234567890 a răspuns:

Pai te place dar tine in el dar te iubeste mult spune-i c vrei sa fiti prieteni