| SnYcK3rS a întrebat:

ce tampenii ati facut vara aceasta?

FUNDA pentru cele mai nebunee laughing big grin

3 răspunsuri:
| Chaotic a răspuns:

Am fost cu cele 2 verisoare la un lac m-am aruncat in el tocmai de pe munte:X si ei stateau sus si se uitau la mine ( nu stiau sa inoate) iar inaltimea muntelui este cam de 15-20 m:X...m-am urcat sus din nou ca sa sar iar eu le-am spus ''hai sariti si voi si radeamlaughing'' ele nu nu si nu am sarit de vreo 3 ori si cand incolo am sarit si le-am apucat de rochite si am cazut aman3 in aparolling on the floor toata lumea le-au vazut chilotii si 1 era pe ciclulaughing au tipat ca se ineaca si le-am scos din laclaughingam ras incontinuuuurolling on the floorasa nu pare haios dar imaginativa putinlaughing

| Polomitreaci a răspuns:

Cea mai mare tampenie in vara asta a fost ca am citit intrebarea tawinking, Funda? rolling on the floor

| Iliutz a răspuns:

Pai-ce-mai-mare-tampenie-me-sa-sculat-laba-privind-pisica-glumeam