| anonim_4396 a întrebat:

Ce tampenii ati mai facut la scoala?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Ce tampenie poate fi mai mare decat faptul ca te duci acolo?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nimic interesant...cel mai interesant:un baiat a imipins o fata si au rupt usa din balamale!

| ChocaholicBi a răspuns:

Am aruncat cu o punga de covrigei pe care nu o mai mancam in profu' de sport ( din greseala ). Ce noroc am avut si eu ca era un baiat care e renumit pentru tampenii in spatele lui si a dat vina pe el. Ceee am mai raaas rolling on the floor!

| Rustin a răspuns:

Am lasat profele insarcinate (doar pe alea tinere)

| deea89 a răspuns:

Acum cativa ani, cand eram la liceu, am luat carti si am jucat cu colegele de banca in ora.Primisem(eu cu o prietena care imi era colega)perne si am fost cu ele la scoala ca sa putem dormi m ai bine, ca bancile alea sunt cam tari.Am desenat bancile noastre de la un colt la altul.Cam astea imi aduc aminte pe moment. big grin rolling on the floor)

| xD_9502 a răspuns:

Ne-amdat cu catedra pe scari laughing

| Vanity a răspuns:

Pai am dat test la muzica :-& si nu am invatat niiimic asa ca m-am pus pe copiat, pana ce m-a prins profa` si i-am zis asa : " Doamna profesoara, uitati cum facem: eu invat tot caietu` si dumneavoastra nu imi dati 3 " ...cred ca s-a cam suparat!rolling on the floor