| nury a întrebat:

ce ziceti, conteaza inaltimea atunci cand faci dragoste? big grin eu am 1.60 si prietenul 1.87 big grin big grinbig grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se descurca el, fii fara grija! Atata nepotrivire sa fie intre voi!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Conteaza doar daca faceti dragoste din picioare! big grin altfel nu conteaza!

| MMihai a răspuns:

Depinde ce poziții practicați!
În general nu!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu conteaza,cat timp voi va iubiti, nu conteaza greutatea, inaltimea chatterbox.
papaa:*

| XK a răspuns:

Iti spun cu riscul unor voturi "stupid" si "nefolositor" ...pai s-ar putea atunci cand faci blowjob sa trebuiasca sa se aplece, exact la fel si cand te va penetra prin fata (tu stand in picioare)winking

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
sincer nu prea vad de ce ar conta inaltimea in domeniul asta.

| StEluTa_3250 a răspuns:

Nu cred ca conteaza inaltimea oricum el va trebui sa se ocupe de depasirea acestei diferente de inaltimi.Dar tie iti ramine doar sa fii intelegatoare si sa te bucuri de clipele de placere. pa, pup

| QueenofLove a răspuns:

Cand e dragoste,nu conteaza varsta, inaltimea, greutatea.Tot ce conteaza e sa va iubiti.