| Pauliciiiii a întrebat:

Cel mai bun prieten e suparat pe mine de ceva timp si nu vrea sa imi zica doar daca facem prostii si nu vreau! Ce trebuie sa fac? Ma intreaba de cateva saptamani!

Răspuns Câştigător
| 0alafaranume0 a răspuns:

Haha cine vrea doar sa profite de tine si vrea doar binele lui fara sa se gandeasca la tine nu are cum sa se numeasca prieten dar totusi poate el in decursul unui timp a incercat sa iti arate ca te place si e posibil si din cauza asta sa fie suparat ca tu nu ti-ai dat seama sau poate l-ai refuzat cand a vrut ceva mai serios

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa-l dai dracului!
Nu iti este prieten, vrea doar sex de la tine.

| Azµre a răspuns (pentru Ioandelasal):

Categoric și obiect. Bravo!
PS: Fetița, pe unde ai crescut de nu te duce capul?

| iubesc a răspuns:

E prea insistent daca tu nu vrei asta e, intelegi tu ce vrea...

| iubesc a răspuns:

Rabdarea de a astepta va fi mereu rasplatita! Cu cat astepti mai mult, cu atat rasplata va fi mai mare... Dar ai grija, sa nu astepti mai mult decat iti permite viata!

| 7639781254 a răspuns:

Nu e suparat pe tine. Doar se preface ca sa faci sex cu el.

| kbxftw a răspuns:

Sex.

| BlueArrow a răspuns:

Se preface ca e suparat pe tine ca sa te duca in pat si sa profite de tine.