| nutellasicobreala a întrebat:

De 3 saptamani am un prieten mai mare decat mine. Si astazi m-a intrebat daca vreau intr-o zi sa merg la el acasa. Nu o sa vrea sa facem sex, nu?

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Dacă eşti minoră e mult prea devreme să mergi după 3 săptămâni la el.

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ba! o sa-ti arate colectia de pokemon si daca mai cade si un anime e lux. normal ca vrea sex, ce altceva? mancare, curat, spalat, cumparaturi banuiesc ca nu prea stii sa faci. deci, da, vrea sex!

| ZEU93 a răspuns:

Nuuu,sunt sigur ca e timid si vrea doar sa vedeti un episod din Lie to me.

| Wihox a răspuns:

Hmm, ai o discutie serioasa cu el inainte. Despre ce diferenta de varsta e vorba?

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde happy in general cand un baiat te cheama acasa vrea pentru sex...dar el poate vrea doar sa va uitati la un film sau orice altceva happy

| nutellasicobreala explică (pentru OnuOnulică):

Eu am vorbit cu el despre asta si i-am zis ca sunt prea mica si el mi-a raspuns ca nu-i nimic pentru ca oricum se gandeste si la fata...dar nu stiu ce sa cred!

| minrest a răspuns:

Nutella, observ ca tu nu cunosti un mic amanunt: barbatii ar face aproape orice ca sa intretina relatii sexuale, aproape cu orice femeie. Vorbesc in cunostinta de cauza, sunt un barbat de 49 de ani. Nu vad alte motive pentru a te chema la el acasa in afara de sex. Tine cont ca el stie foarte bine ca o fata cuminte nu merge la un baiat acasa.Invata sa te feresti. Buna ziua.

| NameHarris a răspuns:

Nu stai linistita vrea sa-ti arte lenjeria intimawinking

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

laughing Nu, nu o sa va uitati la un film, sa iti prezinte familia, pisica si catelul, iti v-a arata colectia lui de timbre, si v-eti manca paste laughing))) Asta se poate intampla daca e un baiat bun si vrea o relatie serioasa daca nu, v-eti face exercitii de saltea!