| Ella192 a întrebat:

Cum va dati seama ca in timpul unei relatii la distanta partenerul va inseala? Astept raspunsuri serioase! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Spre exemplu eu am o relatie la distanta: ii stiu programul de serviciu ( fiind ocupat nu ma poate insela), vorbim destul de des dupa ce termina serviciul, chiar si noaptea tarziu...cand ar putea sa mai aiba timp sa insele?!
Cand va deveni rece, plictisit de tine, atunci sigur e ceva la mijloc.
Foloseste web-ul sa-si aminteasca de tine des!
Sper ca ti-am fost de folos.winking

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un astfel de partener niciodata nu are cum sa te insele.

| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru funda! big grin

| Ella192 explică (pentru Mussette):

Cu placere! Merci tie pentru sfat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ajuns sa ai o relatie la distanta ca sa stii ca partenerul te insala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca depinde foarte mult si de baiat, in aceasta situatie.hee hee

| Ella192 explică (pentru anonim_4396):

De acord!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu care credeam ca depinde de populatia ursilor polari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Niiie, credeai prost laughing

| SeeDifference a răspuns:

Poi...nu ne-am dat....seama.
Doar cand a fost prea tarziuhappy

| Waffen18 a răspuns:

Prin comportamentul lui, incearca sa te gandesti cum se comporta atunci cand erati aproape si gandeste-te la comportamentul lui in momentul de fata