| BaiatuFitzosu a întrebat:

Hey TPUbig grin
Imi place de o fata din clasa care spun uni este "curva" si imi este teama sa nu considerat prost dar este o problema nu stiu cum sa o abordez pe ea sa o fac sa ma placa sad

Ma puteti ajuta va rogsad
DAU FUNDA SI VOT big grin

4 răspunsuri:
| Brain_1291 a răspuns:

N-ai cum sa o faci sa te placa. poti doar sa descoperi daca te place sau nu. eventual, daca nu te place si totusi vrei neaparat sa o cuceresti, incearca sa fi foarte amuzant si foarte spontan. cu cat faci mai multe trasnai cu atat ai mai multe sanse.

| badboyyy a răspuns:

Iti spun din experienta proprie.si pe prietena mea o considerau la fel.acum sunt cu ea si o iubesc enorm.totu e sa ii arati ca nu-ti pasa ce zic ceilalti sa fii cu ea la bine si rau. adica daca unu zice ceva ii inchizi gura nu stay si razi ca pr***u. cand mai zic colegi ca e "...va" iai apararea daca chiar o iubesti nu trebuie sati pese de ce spun altii. ^_^ sper ca te-am ajutat.

| Lera_5107 a răspuns:

Fata in primul rind se uita la infatisare si la comportamentul tau in clasa cum te comporti trabuie sa te imapci bine cu colegii si sa ai un statut inalt in clasa pn ca asta ne atrag pe noi fetele.Incearca si dai niste semne ca o placi si ca nu-i o gluma. Imprieteneste-te cu prietenii ei sa le faci si lor o impresie buna sa fiti mereu in aceeaiasi companie cind ieshiti undeva, sa petreceti mai mult timp impreuna.