| boxy a întrebat:

Salut.Imi place de o fata care este cu mine in clasa. Fata este foarte sensibila, sinu prea stiu cum sa o abordez? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Boxy, daca fata e sensibila, nu poti s-o abordezi decat cu ' Sensibilitate '. A fi sensibil in ziua de astazi, e asa de rar si de frumos incat aproape ca nu-ti vine sa crezi. Unui om sensibil, ii place frumosul, ii place adevarul, oamenii, religia, tot ceea ce are cu adevarat sens in aceasta lume nebuna, nebuna. Te sfatuiesc sa te duci mai devreme la scoala, si in fiecare dimineata aseaza-i sub banca sau pe banca o floare. Nu trebuie neaparat s-o cumperi, poate fi una mica, neinsemnata, un ghiocel de exemplu. Uita-te cum reactioneaza. Poti sa continui jocul cu o carte sau alceva nu pentru a o cumpara (pe fata )ci pentru ai capta atentia si pentru a o atrage in mreje. Mai tarziu, poti s-o intrebi : ' Ti-a placut cartea? ' Mi-mi place foarte mult de tine, vrei sa fim prieteni? E o taina a cuceririi unei fete sensibile, eventual si timide. Respect, pentru ca te-ai indragostit de o asemenea fata!

3 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

1.Stai mai mult cu ea
2.Incearca sa o ajuti
3. Spune-i lucruri frumoase
4. Ajuto
5.Invito undeva happy
Succes :]. :*

| Diana_7451 a răspuns:

Scriei scrisorele de dragoste anonime. Fetelor le place asta. Asa vei putea vedea tot odata daca ea stie ca tu o placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te pot ajuta
daca ai di ei de mess intreab-o ce face, zi ca daca o poti intreaba ceva si ii zici ca are ochi frumosi si ca are un chip ca unui inger