| bibitza_7911 a întrebat:

daca puteti sa ma ajutati. Imi place de un baiat faza e ca el e mai mare si ii place de miruna cea mai buna prietena a mea si nu stiu cum sa il fac sa ma place. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| papusica111 a răspuns:

Nu-ti fie frica, trebuie sa ai incredere in tine insusi...asa mam blocat si eu, dar totusi i-am zis adevarul, si a inteles

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Kill Miruna!

| papusica111 a răspuns:

E foarte simplu, pleaca si spune-i ce simti, te vei simti mult mai bine dupa cei vei zice.Trebuie sa ai incredere in sine.Mult succes

| bibitza_7911 explică (pentru papusica111):

Nu pot sa ii spun ce simt pentru el fiindca ma blochez cand il vad

| papusica111 a răspuns (pentru bibitza_7911):

Nu-ti fie frica, trebuie sa ai incredere in tine insusi...asa mam blocat si eu, dar totusi i-am zis adevarul, si a inteles

| Făţan_Lucia_1995 a răspuns:

Pai mai intai spune-i prietenei tale k iti place de el si daca ea este o buna prietena te va intelege! sunt sigura!

| bibitza_7911 explică (pentru Făţan_Lucia_1995):

Prietena mea stie ca imi place de el ma incurajeaza sa ii spun ce simt de la o vreme il respinge si miazis ca ea chiar vrea ca eu sa fiu fericita