| ly01 a întrebat:

Mie imi place de un baiat si nu stiu daca ma place! puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Buna! uneori e cam greu sa iti dai seama daca un baiat te place, dar nu e imposibil.cand un baiat te place, sunt niste lucruri care poti sa le observi.de ex:cand te saluta,"salutut"-ul adresat tie suna altfel decat "salut"-ul adresat prietenilor sau isi pune prietenii sa te intrebe niste lucruri despre el(de ex:iti place de el?). sau atunci cand esti cu el, el isi aminteste mici detalii(de ex:cu ce ai fost imbracata in alta zi). astea sunt doar niste indicii ca ar putea sa te placawinking-dar fiecare baiat e diferit.in orice caz, daca te place, poate fii timid si ast sa faci tu primul pas, cine stiehappy

| ly01 explică (pentru alexaaa):

Se pune daca o intreaba pe sora-sa daca il plac?

6 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Dul undeva unde sunteti singuri dupa incepeeti sa vb dar ia-l pe ocolite si dupa fa mai multe gesturi tandre romantice etc si dupa ce crezi ca si-a dat seama spune-i

| denysame a răspuns:

Du-te la el si spune-i sa iti place de el, unii pot reactiona:Ca te place, poate ca nu te place, sau nici nu stie ca existi pe lumea asta...
Succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbim daca vrei pe id:yza_me 5 si te voi ajuta cu ce pot!

| georgeceltoma a răspuns:

Nu te pot ajuta deoarece ai incercat sa faci misto la o intrebare de-a mea, nu meriti ajutorul esti multumita de ce ai facut?

| mihai_1539 a răspuns:

Cheamal deoparte si spune-i ce simti. dar nu din prima, mai intai vb frumos cu el un timp, dai senzatie ca iti place de el, si dupa ce vezi ca si-a dat seama spune-i in fata. ciao