| Biibby a întrebat:

dati-mi si mie idei cum sa ii spun unui baiat k il plachee hee

Răspuns Câştigător
| MadySweet a răspuns:

Pai la scoala/liceu il chemi pana afara si ii zici vreau sa iti zic ceva important si ii spui mie imi place de tine daca si el te place fiti impreuna daca nu ramaneti prieteni.

5 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

''La mine sau la tine?'' asa ii zici, si intelege el...

| MasterYoda a răspuns:

"servus! iti plac prunele?"

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Asteapta pana la momentul potrivit.
dar cel mai bine este sa afli daca si el te place, caci daca nu, il poti soca de tot( fara suparare), asa sunt baietii

| Valentin333 a răspuns:

Salut oi sa te ajut eu uite cateva idei:

1. Te plac!

2. Te iubesc!

3. Vreau sa fim impreuna!

4. Vreau sa fi gemul din sendwisul meu

5. Vrei sa vi pe la mine?

| GreenFlash a răspuns:

Pai daca el nu te place o sa fii luata drept "nebuna" dupa el si asta nu`i bine pentru ca se poate cupla cu tine doar ca sa te foloseasca si sa`si bata joc de tine pentru ca`l placi foarte mult. Cred ca ar fi mai bine sa nu`i arati ca`l placi si sa-l lasi pe el sa fac primul pas big grin asa cred eu happy