| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, nu stiu cum sa-i spun acest lucru!
Dati-mi niste idei?

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună!
Cel mai bine ar fi să nu-i spui direct.Imaginează-ți cât de urât ar suna să-i zici celui care îl placi :,,Îmi place de tine!". Cel mai bine ar fi să mai comunici cu el, să vă împrieteniți.Și pe parcurs,dacă vă cunoașteți suficient de bine ca să întemeiați o relație, poți să-i spui. Oricum, spune-o din inimă, nu lua replici de pe internet sau de alt undeva!
Succes!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ești sigură că e momentul potrivit?

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Nu stiu

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce o faci?
Poate o să fii dezamăgită.

| HueyFreeman a răspuns:

Folosindu-ti corzile vocale.

| Larisssaa a răspuns:

Păi încearcă să vorbeşti cu el... şi să-i spui că-l placi. happy
Baftă!

| andreeamihele a răspuns:

Intai documenteaza-te daca te place si el ca sa fii sigura ca nu vei fi refuzata, apoi fugi si spune-i! happy

| TheProsexionist a răspuns:

Nu-i spune, arata-i.

| ILikeSkateboarding a răspuns:

Deci. Primul lucru ar fi sa astepti momentul potrivit, si cand sunteti singuri, deoarece unii baieti se du mai "smecheri" in fata altor persoane. Si pot raspunde gresit laughing Practic Baiatul ar trebui sa ii declare unei fete laughing Ma rog. Scuza`mi inapoierea