| NiceBrownEyes a întrebat:

Hey dati-mi si mie niste idei si sfaturi...Deci am fost cu un baiat il plac foarte mult dar eu i-am dat papucii pentru ca el povestea la toata lumea ce discutam... si acum as vrea sa fiu din nou cu el. ce sa fac cum sa-l abordez.credeti ca e bine. adica il plac enorm de mult dar nu stiu daca el ma mai place el ma placea mult de tot of deci ce spuneti cum sa aflu daca ma mai plac? cum sa-i spun ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| ๖вяυηєтzукaaღ a răspuns:

Poti sa te duci usurel pe langa el.Cu cartile in bratebig grin apoi dai cu umaru peste el (intentionat) si daca se apleaca sa iti adune cartile impreuna cu you inseamna ca te place happy SI acolo jos spune'i : Uite am gresit(bla bla bla)si am putea sa fim impreuna...Dar rufele se spala in familiewinking daca you understand ce am zis straight face laughing

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna, chiar crezi ca se mai merita sa ai o relatie cu acest baiat care are gura sloboda? Tu mai poti avea incredere a doua oara intr-o persoana care te-a dezamagit? Mai ales ca voi nu aveti intimitate pentru ca perversitatea din el il face sa povesteasca tuturor ceea ce faceti si vorbiti mai rau ca babele barfitoare de la radio sunt?! Adica ce fel te-ai simti sa vezi ca intorc capul dupa tine zambind sarcastic deoarece el nu isi poate tine gura? Eu unul te sfatuiesc sa iti gasesti pe altcineva sa se bucure de compania ta, in care sa ai incredere, sa aprecieze simplitatea si sensibilitatea ta, sa te iubeasca asa cum meriti! Acest individ sigur nu te merita! Multa bafta!

| NiceBrownEyes explică (pentru superdorex):

Multumesck mult... pentru raspuns. e unu sincer:X mersii

| superdorex a răspuns (pentru NiceBrownEyes):

Cu placere cand ai nevoie sunt aici da?

| NiceBrownEyes explică (pentru superdorex):

Oke mersiibig grin:X

| negru30 a răspuns:

Simplu - te duci si vb cu el tu - nu prin intermediari- si roaga-l sa-si tina gura - nu este frumos sa vb despre relatia voastra - este ceva intim

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Eu spun ca nu merita sa stai cu un baiat care le povesteste lumi tot ce discutati incearca sa-l uiti iesi cu cineva potrivit in care ai incredere mult succes in viata.

| BlackForest a răspuns:

Pune o prietena sa vorbeasca cu el...Eu asa am facut si a merswinking

| Mimmisor a răspuns:

Incearca sa vorbesti din nou cu el prin mesaje si da-i de inteles ca il vrei inapoi. Iar cand vezi ca snteti amandoi impreuna incearca sa ii explici ca erai prea indragostita si nu ti-ai dat seama ce ai facut cand i-ai dat papucii si sa iti mai acorde o sansa ca fiecare merita, iar daca nu iti acorda inseamna ca nu te place chiar asa de tare incat sa nu te poata ierta. big grin