| G30oRGy a întrebat:

Dau funda:X:X DEeci... Imi place de un baiat sh de cand am inceput sa vorbesk cu el imi tot zice iubyy si pe afara cand merge imi zice-- dar eu stiu ca unei prietene de'ale mele ii place de el si am vazut ca ochi mei cand el i'a spus ca o place. Mereu in preajma altor fete imi zice iubyy, dar in preajma ei niciodata, iar cand vorbesc ceva pe conferinta cu ei 2 mai zic si eu cte ceva sh zice "u ce te bagi thu" si cand vorbesc doar cu el pe mess ce faci iubyy, >>tbx:X:Xrolling eyes--- eu ce sa mai credd? heelpbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Adalutza a răspuns:

Ori e dobitok ori rade d tine.uh incearca sa il ignori ...de ex :kn iti spune cf yuby? uh ii spui bine X (nu stiu km il cheama ) sau pui semne d genu : oh go on laughinghee hee raised eyebrows si intreaba-l cei cu atitudinea aia? dar nu uita d "laughing" in felul asta o sa ii dai impresia ca razi d el si ca il iei la batjokurawinkingwinkingwinkingwinking functioneaza crede-mawinking

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Ca e doar un idiot care vrea sa profite de tine. Crede-ma, tipul asta de persoana nu te merita.winking
In schimb, poate ii place intr-adevar de prietena ta. Dar, daca ea nu stie ca tu tii la el, spune-i. Asa, e totodata avertizata in privinta lui [mie-mi pare un golan oh go on] si poate, te poate ajuta; daca nu, doar te sustine.
Bafta! kiss

| briana a răspuns:

Baiatul asta nu stie pe care din voi sa va aleaga. Va place pe amandoua dar nu e sigur daca te vrea pe tine sau pe ia. E simplu ia-l si u mi direct daca vrei sa castigi teren in fata celeilalte. Nu`i spune ca il iubesti doar fii mai atenta cu el fi u cea care i ofera ajutorul si nu o scapa din ochii pe cealalalta. Daca iti spune ca te place inseamna ca ai castigat teren si nu ttrebuie decat sa continui ca sa fie al tau. Ai mare grije. Te pup si iti urez succes.